Düğün Hikayesi Nedir? Wedding Story Nedir?

İmaj Fotoğraf olarak günümüzde yeni yeni popülarite kazanan ve bizim uzun zamandır hizmetini vermiş olduğumuz bir hizmettir düğün hikayesi. Yurt dışında yıllardır yapılmaktayken günümüz teknolojisi ile ülkemizde de yaygınlaşmaya başlamıştır bu wedding story çekimleri; düğün sabahından başlayarak düğünün bitimine kadar her şeyi ama her şeyi bir senaryo gibi düşünüp hatta kişi taleplerine göre özel hazırlanmış bir kompozisyon dahilinde planlayarak kamera ve fotoğraf çekimlerinin bu çerçevede yapılmasıdır. Fotoğrafçı ve kameraman ekibi düğündeki çekimleri, oluşturduğu bu düğün hikayesi etrafında bir araya getirerek bir film hazırlar.

Düğün Belgeseli ve Klibinin Çekimi Belgesel Tarzda Düğün Çekimi

Gelin ve damadın düğün günü sabahından, düğünün bitimine kadar her anın bir belgesel üslubuyla tek tek ve olay olay anlatılmasına dayanmaktadır. Kameraman ekibi düğüne ait bir klip hazırlar. Gelin ve damadın ortak seçtiği bir şarkı ve ya fon müziği eşliğinde hazırlanan bu klibin görüntüleri düğün gününe ait görüntülerden oluşur. Bu klip de düğün kayıtlarının içine konulur ve kişiye özel ortamlarda hatıra olarak yıllarca saklanır.

Düğünle ilgili yapılacak en kapsamalı çalışma düğün hikayesi filminin çekilmesidir. Wedding Story, düğününüz ile ilgili her türlü ayrıntının (düğün hikayesinin) profesyonel bir ekip ile kayda alınıp ustaca kurgulanmış halidir. Fotoğraflarla alınan hikayeye de Wedding Story dense de sunum ve izlenme kolaylığı bakımından profesyonel çekilmiş bir video fotoğrafın üstünde bir değer taşır.

DÜĞÜN HİKAYESİ VİDEO ÖRNEKLERİ İÇİN TIKLAYIN
DÜĞÜN HİKAYESİ FOTOĞRAF ÖRNEKLERİ İÇİN TIKLAYIN