Photobooth Nedir?

Photobooth yani Fotokabin etkinliklerinizi, özel günlerinizi eğlenceli, özel ve unutulmaz kılmanızı sağlayan özel bir kutudur. Modern bir tasarıma sahip bu özel kutu, dokunmatik ekranı sayesinde 1 dakikadan az bir sürede fotoğraf çekilmenizi ve anında baskı ile bu fotoğrafları almanızı sağlar.

5x15cm, 10x15cm, 15x21cm boyutundaki fotoğraflar ve markaya özel tasarımlar ile etkinliklerinize katılacak insanlara sunabileceğiniz fotokabinin olanakları bu saydıklarımızla da bitmiyor ve konuklarınıza eğlencelerini bir tık daha arttırmak için farklı özellikler sunuyor. Green box yani yeşil perde ve farklı filtreler ile özel çekimlerin bulunduğu özel kutu sayesinde, isterseniz fotoğraflarınızı sosyal ağlar ve email ile de paylaşabilirsiniz. Bu sayede siz eğlencenin odak noktasındayken, arkadaşlarınız da bu özel anlarınızı sizinle paylaşabilir.

Durun daha bitmedi! Fotokabin  konsepte uygun özel peruk, maske, şapka, gözlük vb… aksesuarları ve tekli, üçlü, dörtlü çekim moduyla fotoğraflarınızı eğlenceli hale dönüştürebilmenizi ve özel anlarınızı ölümsüz kılmanızı sağlıyor.

Düğünüzde Photo Booth Kullanmanız İçin 5 Neden

Düğünlerin yeni fotoğraf trendlerinin başında photo booth’lar geliyor.
Düğünlere farklı bir boyut ve eğlence katan bu fotoğraf aktivisini, düğününde kullanmak isteyipte neden kullanmalıyım diyenler…
İşte cevabı…

1- Anılar
Düğünüz bittikten sonra muhtemelen konuklarınızın photo booth’ta çekilen eğlenceli fotoğraflarına tekrar tekrar bakmak isteyeceksiniz. Konuklarınızın çektirdiği bu birbirinden ilginç ve komik fotoğraflar, anılarınız arasında belki de en eğlenceliler olarak hafızanızda kalacak.

2- Eğlence
Düğününüz boyunca konuklarınızın en çok cezbedecek şeylerden biri de photo booth’lar (foto kabin) olabilir. Konuklarınıza farklı bir deneyim yaşatarak eğlenmelerini sağlamak ve düğünüzü unutulmaz kılmak istiyorsanız, photo booth ile konuklarınıza biraz eğlence sağlamanın hiçbir zararı olmayacaktır.

3- Benzersiz Düğün Fotoğrafları
Photo booth’larda çekilen fotoğraflar standart düğün fotoğraflarından tamamen farklıdır. Gelin, damat ve konukların muhtemelen farklı biçimlerde poz vereceği ve oldukça eğlenceli olacak fotoğraflar, benzersiz düğün fotoğraflarına sahip olmanızı sağlayacak.

4- Etkileşim
Düğününüz bittiğinde, photo booth’larda çekilen fotoğraflara baktığınızda, büyük ihtimalle birbirini tanımayan insanların birbiriyle olan fotoğraflarına denk geleceksiniz. Neden mi? Çünkü fotoğraf çektirmek zaten başlı başına bir etkileşim yaratırken, photo booth’larda fotoğraf çektirmek, birbirini tanımayan konuklar arasında buz kırıcı ve misafir etkileşimini teşvik edecek bir yol olacaktır.

5- Sosyal Paylaşım
Düğüne katılan konuklar photo booth’larda çektirdikleri fotoğrafları gerçek zamanlı olarak sosyal ağlarda paylaşabilir. Bu da hem düğününüzün etkileşimini artırır hem de zaten sosyal medyada fotoğraf paylaşmayı seven insanlar için farklı bir yol olur.